Këngëtarja e njohur si asnjëherë më parë, tregon tatuazhet në trupin e zhveshur (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:48 23-11-2016 Këngëtarja e njohur si asnjëherë më parë, tregon tatuazhet në trupin e zhveshur (Foto)

Ajo u tha fansave të saj se u fut në ‘Strictly Come Dancing’, këtë vit për të qartësuar feminitetin e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Anastasia e cila është duke ende në misionin e saj për të qenë në qendër të vëmendjes për një set fotografik.

48-vjeçarja ka goditur me setin e saj më të ri teksa gjendet e tëra e zhveshur dhe tregon trupin plot tatuazhe.

Këngëtarja amerikane, tashmë është pjesë e numrit më të revistës ‘Fault’, duke treguar dhe pjesët e trupit të mbuluara me tatuazhe.

ANASTASIA.jpganastasia1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027254104614258
array(1) { ["section"]=> string(89) "kengetarja-e-njohur-si-asnjehere-me-pare-tregon-tatuazhet-ne-trupin-e-zhveshur-foto-60389" }