Këngëtarja e thotë publikisht: E dua veten time kokë e këmbë, me të mirat dhe problemet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 31-08-2017 Këngëtarja e thotë publikisht: E dua veten time kokë e këmbë, me të mirat dhe problemet

Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe është ndër artistet e pakta pa komplekse, shumë spontane dhe energjike.

Teksa ka publikuar një foto me veshje tejet trendy, xhinse të grisura, bluzë të zezë me zemë të kuqe, dhe kapele, Aurela i ka bërë një dedikim vetes.

“E pse të mos dua veten, unë për njeri të mirë e njoh veten. #dashuria për të tjerët fillon nga vetja. 
#iloveme#kokeekembe me të gjitha teë mirat , problemet, etj etj et”, shprehet Aurela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02371883392334
array(1) { ["section"]=> string(91) "kengetarja-e-thote-publikisht-e-dua-veten-time-koke-e-kembe-me-te-mirat-dhe-problemet-90734" }