Këngëtarja me famë botërore dhuron rroba për organizatën LBGT në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:20 10-12-2016 Këngëtarja me famë botërore dhuron rroba për organizatën LBGT në Shqipëri

Këngëtarja e njohur, Lady Gaga ka dhuruar rroba për organizatën LBGT në vendin tonë.

Këtë e ka bërë të ditur një nga aktivistët e Lëvizjes LBGT , Kristi Pinderi me anë të një postimi në profiling e tij.

“Lady Gaga ka dhuruar disa rroba për ‘Streha’ në Shqipëri. Më shumë informacione dhe foto do të vijnë. Faleminderit shumë Albert Kennedy Trust”,-shkruan Kristi.

Lady Gaga është një nga aktivistet më të njohura në botë përsa i përket çështjeve që prekin komunitetet homoseksuale në glob.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027682065963745
array(1) { ["section"]=> string(79) "kengetarja-me-fame-boterore-dhuron-rroba-per-organizaten-lbgt-ne-shqiperi-62183" }