Këngëtarja me famë botërore do bëhet nënë për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:34 30-01-2017 Këngëtarja me famë botërore do bëhet nënë për herë të dytë

Këngëtarja e njohur botërisht dhe e dashur për publikun pritet të bëhet nënë për herë të dytë. Beyonce gjatë ditëve të fundit është parë të vishet vetëm me rroba të gjera, mirëpo nuk e ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë së saj.

HollywoodLife sipas burimeve ka pohuar se ky lajm është i vërtetë. Duket se këngëtarja këtë gjë ka vendosur ta mbaj të fshehtë mirëpo nuk është se ka arritur që ta bëj këtë gjë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024192810058594
array(1) { ["section"]=> string(64) "kengetarja-me-fame-boterore-do-behet-nene-per-here-te-dyte-67146" }