Këngëtarja në depresion, vazhdon kurimin dhe pas tre vitesh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:35 12-09-2016 Këngëtarja në depresion, vazhdon kurimin dhe pas tre vitesh

Këngëtarja Lady Gaga vazhdon akoma të kurohet për depresion dhe pas 3 vitesh që kur e bëri publik lajmin. 

Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Perfect Illusion”. 

“Kisha nevojë për pak kohë që të stabilizohesha. Kur karriera ime mori për mirë, nuk mbaj mend asgjë. U traumatizova. Kisha nevojë për të rikalibruar shpirtin”-ka thënë këngëtarja për Daily Mirror.

Gaga ka pranuar që akoma merr ilaçe të cilat dhe pse s’i bëjnë të ndihet mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016983032226562
array(1) { ["section"]=> string(64) "kengetarja-ne-depresion-vazhdon-kurimin-dhe-pas-tre-vitesh-52699" }