Këngëtarja pengohet gjatë intervistës “live” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:18 23-05-2016

Këngëtarja Ariana Grande është bërë pjesë e një incidenti të sikletshëm në Billboard Music Awards 2016.

Gjatë momentit që po ngjiste shkallët për të dhënë një intervistë të shkurtër, Grande është penguar dhe ka rrezikuar të rrëzohet në tokë. Fatmirësisht ka qenë ndërhyrja e gazetares dhe një personi tjetër që i kanë ardhur në ndihmë këngëtares, duke shmangur rrëzimin.

Ariana Grande e ka kaluar me humor këtë moment të sikletshëm. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010066986083984
array(1) { ["section"]=> string(54) "kengetarja-pengohet-gjate-intervistes-live-video-41297" }