Këngëtarja që i këndoi Çamërisë për videon në Izmir: Jam shumë e lumtur, kudo është zëri im

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:03 23-10-2016 Këngëtarja që i këndoi Çamërisë për videon në Izmir: Jam shumë e lumtur, kudo është zëri im Kengetarja Luziana Tahiri

Luziana Tahiri, këngëtarja simpatike e trevave të jugut, është shprehur e entuziazmuar ndërsa ka rihedhur videon e newsbomb.al për vallen çame në një dasëm në Izmir. 

Eshtë pikërisht kjo këngëtare që dëgjohet nën tingujt e valles çame në Izmir, në këngën e Çamërise dhe këtë nuk harron ta shprehë.

“Jam shumë e lumtur që kudo dëgjohet zëri im” shkruan ajo për famën e saj që ka arritur deri tek shqiptarët në Turqi. 

kengetarja

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032664060592651
array(1) { ["section"]=> string(95) "kengetarja-qe-i-kendoi-camerise-per-videon-ne-izmir-jam-shume-e-lumtur-kudo-eshte-zeri-im-57126" }