Këngëtarja reagon ndaj portaleve: Kaq të paaftë të jeni vallë!? MJAFT MË ! Jeni bërë Hijena për të marrë ca "like"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 18-12-2016 Këngëtarja reagon ndaj portaleve: Kaq të paaftë të jeni vallë!?  MJAFT MË ! Jeni bërë Hijena për të marrë ca

Këngëtarja Rozana Radi ka reaguar ndaj portaleve të cilat e kanë kritikuar për ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë. Teksa ka postuar dhe një foto në Instagram, fituesja e “Kënga Magjike” u është drejtuar duke u kërkuar të jenë më profesional dhe të mos bëjnë si Hijena për të marrë ca like. 

 “Problem i madh me "portalet" Kaq të paaftë të jeni vallë!??? Si ka mundësi të mos kuptosh që fytyra e një njeriu është e pa prekur nga doktori! Këtu dhe kur thua të vërtetën kta të shtojnë dhe 20 të tjeta. Nuk kam asnjë ndërhyrje në FYTYRË . ASNJË.

Përveç bustit nuk KA! S'kam nevoje të fry dy buzë ta trasha e një hundë perfekte që me ka dhënë Zoti. MJAFT MË ! Jeni bërë Hijena për të marr ca like”,-shkruan këngëtarja dhe moderatorja Radi.

rozi.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091829299926758
array(1) { ["section"]=> string(113) "kengetarja-reagon-ndaj-portaleve-kaq-te-paafte-te-jeni-valle-mjaft-me-jeni-bere-hijena-per-te-marre-ca-like-63048" }