Këngëtarja “seksi” shqiptare ndjen mall që tani: Do më mungoni (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:45 17-02-2017 Këngëtarja “seksi” shqiptare ndjen mall që tani: Do më mungoni (FOTOT)

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo, ka qenë me pushime me dy fëmijët e saj dhe pikërisht në parajsën natyrore në Maldive.

Por tashmë pushimet mbaruan dhe këngëtarja po ndjen që tani mall për momentet e bukura që kaloi me familjen. Duket se vitet për këngëtaren mbeten veç numra pasi linjat e saj janë të admirueshme. 

 

 lrdina_2.pngledina_celo.pngledina_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10045194625854
array(1) { ["section"]=> string(71) "kengetarja-seksi-shqiptare-ndjen-mall-qe-tani-do-me-mungoni-fotot-69036" }