Këngëtarja shqiptare 44-vjeçare mahnit me format e saj dhe makinën luksoze (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:44 14-07-2017 Këngëtarja shqiptare 44-vjeçare mahnit me format e saj dhe makinën luksoze (FOTO)

Ndonëse vitet ikin, këngëtarja shqiptare 44-vjeçare ngjan akoma shumë rinore dhe e freskët.

Bëhet fjalë për këngëtaren Valbona Mema, e cila ka publikuar një foto në mes të rrugës, pranë  makinës së saj luksoze, tip BMW.

E veshur me pantallona të shkurtra, me kanotjerë të bardhë dhe me syze, pranë BMW-së, Valbona ngjan si një “sexy ledy” e vërtetë, shkruan newsbomb.al.

Dhe nga ngjyra çokollatë në trupin e saj, duket se Valbona ka kaluar disa ditë nën rrezet e diellit. 

valbona_mema.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078909397125244
array(1) { ["section"]=> string(85) "kengetarja-shqiptare-44-vjecare-mahnit-me-format-e-saj-dhe-makinen-luksoze-foto-86154" }