Këngëtarja shqiptare bëhet e famshme në Turqi, çfarë e tërhoqi vëmendjen e mediave ((FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:02 11-12-2017 Këngëtarja shqiptare bëhet e famshme në Turqi, çfarë e tërhoqi vëmendjen e mediave ((FOTO)

Ndryshimi i saj drastik mori një vëmendje të madhe në mediat shqiptare.

Vendimi për t’u dobësuar dhe ndërhyrja kirurgjikale në ngushtimin e lukthit që më pas rezultoi në reduktimin e ushqimit, rezultoi që Big Mama të pësonte një ndryshim rrënjësor në trupin e saj.

Ndërsa së fundmi këngëtarja ka tërhequr vëmendjen edhe te mediat turke.

“Ndryshimi i pabeshueshëm i artistes së famshme Big Mama”, është ky një nga titujt e portalit të njohur turk.

Bigu ka treguar historinë  e saj në një konferencë për shtyp, ku pranë vetes mbante edhe një karton me pamjen e dikurshme. 

auto_mama1500187098.jpg

 

66501-640-0-5a2db1c754257.png

66503-640-0-5a2db1c754f16.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mes Pandi dhe Bledi Laços kush është më i pasur? E zbulojnë vet ata
Nora Istrefi sërish shtatzënë? Këto FOTO ngrenë dyshime të forta »
Article Logic
Execution time: 0.012687921524048
array(1) { ["section"]=> string(93) "kengetarja-shqiptare-behet-e-famshme-ne-turqi-cfare-e-terhoqi-vemendjen-e-mediave-foto-102650" }