Këngëtarja shqiptarë behët nënë për herë të parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:02 29-04-2019 Këngëtarja shqiptarë behët nënë për herë të parë (FOTO)

Reperja e njohur shqiptare Gjira Kajtazi është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Maël.

Ishte vetë këngëtarja e cila ndau lajmin me fansat në Instagram duke e konsideruar si një moment që i ka ndryshuar jetën përgjithmonë.

"Mirë se erdhe në jetë djali ynë Maël Ibrahimaj. Faleminderit që na zgjodhe ne si prindër,""- ka shkruar reperja krahas fotos ku shfaqet me beben e sapolindur dhe partnerin e saj.

Në foto shihet teksa partneri i saj i pret kërthizën foshnjës.

gjiraaaa.jpg

gjira.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Olti Curri kundër Alketa Vejsiut për Xheison, reagon publikisht moderatorja
Ledri Vula jep lajmin e papritur për fansat, ç'ka ndodhur me këngëtarin »
Article Logic
Execution time: 0.012444019317627
array(1) { ["section"]=> string(60) "kengetarja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-pare-foto-162243" }