Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, pas 8 vitesh martesë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:48 24-02-2020 Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, pas 8 vitesh martesë (Foto) Yllka Kuqi me bashkëshortin

Këngëtarja shqiptare Yllka Kuqi pak ditë më parë konfirmoi lajmet që qarkullonin se ajo ishte shtatzënë.

Yllka postoi një foto me bashkëshortin, ku tregonte edhe barkun e rrumbullakosur. 

Së fundmi foshnja ka ardhur në jetë dhe këtë e kanë zbuluar prindërit e këngëtares të cilët kanë treguar për mediat kosovare se vajza e tyre është bërë nënë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Ata kanë thënë se Yllka ka sjellë në jetë një vajzë të cilës i kanë vendosur emrin Luiza.

Kujtojmë që Yllka Kuqi është e martuar prej 8 vitesh me muzikantin Astrit Pallaska.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069210529327393
array(1) { ["section"]=> string(81) "kengetarja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-pare-pas-8-vitesh-martese-foto-196310" }