Këngëtarja shqiptare bëhet nostalgjike dhe kujton rrënjët e të atit të ndjerë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:03 26-05-2020 Këngëtarja shqiptare bëhet nostalgjike dhe kujton rrënjët e të atit të ndjerë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar ditën e sotme tokën e babait të saj, i cili është ndarë nga jeta disa vite më parë.

Ajo ka fotografuar natyrën e gjelbërt dhe gjithë bukuritë e saj teksa rrezet e diellit kanë takuar fushën e madhe.

“Toka e bukur e babait tim. Llapashticë e Poshtme”, ka shkruar Ramosaj krah postimit në Instagram, që e ka bërë shumë nostalgjike këngëtaren.

Ajo së bashku me vëllain Alban Ramasoj kanë folur shpesh në intervista të ndryshme për të atin dhe mallin që ndjejnë ndaj tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010213136672974
array(1) { ["section"]=> string(84) "kengetarja-shqiptare-behet-nostalgjike-dhe-kujton-rrenjet-e-te-atit-te-ndjere-207905" }