Këngëtarja shqiptare bëhet nostalgjike, shikoni ç’ka zbuluar teksa kontrollonte nëpër sirtare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:29 15-11-2016 Këngëtarja shqiptare bëhet nostalgjike, shikoni ç’ka zbuluar teksa kontrollonte nëpër sirtare

Këngëtarja shqiptare Rovena Dilo është ndër figurat e para të skenës shqiptare. Teksa ka gërmuar nëpër sirtare ajo ka zbuluar një foto të saj disa vite më parë.

Fotoja është bërë në Bari të Italisë. ‘Kur sistemon sirtarët”, shkruan këngëtarja teksa ka postuar dhe foton.

rovena.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02510404586792
array(1) { ["section"]=> string(98) "kengetarja-shqiptare-behet-nostalgjike-shikoni-c-ka-zbuluar-teksa-kontrollonte-neper-sirtare-59523" }