Këngëtarja shqiptare “çmend” rrjetin, pas ndarjes nga biznesmeni Hysenbelliu bën plane për martesë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 16-08-2017 Këngëtarja shqiptare “çmend” rrjetin, pas ndarjes nga biznesmeni Hysenbelliu bën plane për martesë

Pas ndarjes nga biznesmeni Oni Hysenbelliu, këngëtarja e njohur ka bërë plane për martesë dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në rrjete sociale.

 

Bëhet fjalë për këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj vajzën e Albërie Hadërgjonajt.

Anxhelina është një nga vajzat më të njohura të shoubizit. Ajo është përfolur mjaft edhe për lidhjen e saj me miliarderin Oni Hysebelliu, e cila nuk zgjati shumë.

Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë një dyqani nusërie, me kurorë në kokë ç'ka simbolizon kurorëzimin.

Aktualisht nuk dihet kush është fatlumi që ka rrëmbyer zemrën e Anxhelinës por planet mesa duket i kanë kurdisur.

anxhelina-dhe-fatmiri.jpg

dfhgdfhdfhdf.jpgfdhdfhdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02525782585144
array(1) { ["section"]=> string(101) "kengetarja-shqiptare-cmend-rrjetin-pas-ndarjes-nga-biznesmeni-hysenbelliu-ben-plane-per-martese-89295" }