Këngëtarja shqiptare dhe e motra, veshur "seksi", hipin mbi patina dhe bëjnë videon e “çmendur”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:33 14-07-2017 Këngëtarja shqiptare dhe e motra, veshur

Afërdita Dreshaj dhe e motra e saj Jehona të veshur shumë seksi, teksa kanë  ekspozuar hiret e tyre kanë publikuar një video të “çmendur” në InstaStory.

Bukuroshet shqiptare, hipur mbi patinat me rrota, ecin pa problem rrugëve, dhe ndërkohë i bëjnë selfie vetes së tyre.

Epo duket të kesh guxim ta bësh diçka të tillë dhe motrave Dreshaj nuk ju mungon./Newsbomb.al/ 

20045862_2051821148381744_193675215_n.jpg20068431_2051821128381746_75802823_n.jpg20068149_2051821145048411_701861466_n_1.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.97231602668762
array(1) { ["section"]=> string(95) "kengetarja-shqiptare-dhe-e-motra-veshur-seksi-hipin-mbi-patina-dhe-bejne-videon-e-cmendur-86131" }