Këngëtarja shqiptare dhe kompozitori i njohur bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:00 16-08-2017 Këngëtarja shqiptare dhe kompozitori i njohur bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare nga Kosova Leonora Poloska dhe bashkëshorti i saj kompozitori Andin Randobrava janë bërë prindër për herë të parë.

Poloska solli në jetë vogëlushen e saj, e cila i ka bërë pafundësisht të lumtur dy prindërit.

Ka qenë pikërisht kompozitori që ka ndarë lajmin e mirë me të gjithë, teksa ka publikaur një foto në rrjetet sociale.

 “Gruja jem e dashur Faleminderit që na e linde këtë Princeshë. Mirëserdhe qika babit zemra jem ma e mira nbotë”, shkruan Andini, babai artist më i ri i momentit.

tari.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025558948516846
array(1) { ["section"]=> string(87) "kengetarja-shqiptare-dhe-kompozitori-i-njohur-behen-prinder-per-here-te-pare-foto-89248" }