Këngëtarja shqiptare e magjepsur pas Ledri Vulës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:26 22-10-2017 Këngëtarja shqiptare e magjepsur pas Ledri Vulës

Ledri Vula është një nga këngëtarët shqiptarë më të pëlqyer.

Kjo jo vetëm për faktin se reperi është mjaft i talentuar në muzikë, por edhe  për shkak të pamjes së tij të jashtme.

Ndërkohë, këngëtarja Fifi është fansja më e re e Ledrit. E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, te Rudina Dembacajt.  Fifi u shpreh se Ledri Vula është për të mashkulli shqiptar më i bukur. 

 

163482.jpg

Fifi.jpg

ledri_1444760586-5695946.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbesa e Bes Kallakut do t’ju habisë të gjithëve, vogëlushja këndon këngët e dajës “Skifterja” dhe “Baftjari” (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.0088250637054443
array(1) { ["section"]=> string(54) "kengetarja-shqiptare-e-magjepsur-pas-ledri-vules-96802" }