Këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Për të arritur majat duhet të shkelësh dikë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:31 26-05-2019 Këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Për të arritur majat duhet të shkelësh dikë

Këngëtarja  ka folur pa dorashka në emision 'Thumb' të Fatma Haxhialiut dhe Aulona Mustës.

Teksa u pyet nëse i vjen keq që shumë kolegë të saj që nuk kanë vokal kanë arritur majat, Ana tha se kjo është çështje fati.

Ajo foli hapur dhe tha se për të arritur majat duhet të shkelësh dikë dhe duhet të jesh pak e poshtër, por duket se nuk i pëlqen që ta bëjë këtë gjë.

'Kjo është edhe çështje fati, çështje stili, çështje shijesh të njerëzve. Secili ka momentin e vet, nuk e di kur kërcet. Unë jam këtu dhe jam shumë mirë sepse njerëzit e din shumë mirë kush është Ana Kabashi dhe për me arri majat duhet me kan pak njeri pa ndjenja. Duhet të bësh kompromise duhet të shkelësh dikë dhe duhet të jesh pak e poshtër. Është një lojë shumë e vështirë, është biznes', deklaroi Ana.

dgfxch.jpg

zdvg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027274131774902
array(1) { ["section"]=> string(85) "kengetarja-shqiptare-e-thote-hapur-per-te-arritur-majat-duhet-te-shkelesh-dike-165782" }