Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen, kolegët e surprizojnë në mes të koncertit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:58 25-02-2017 Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen, kolegët e surprizojnë në mes të koncertit (Foto)

Ajo është mësuar që gjithnjë të kënaqë të tjerët me zërin, këngët e bukura e talentin e jashtëzakonshëm.

Dihet se kur këndon Artiola Toska çohet peshë festa. Por në ditë të veçanta, ndodh që qëndra e festës të jetë vetë këngëtarja. Kolegët e miqtë në një mbrëmje në Udine, kanë emocionuar Artiola Toskën në mes të koncertit duke i bërë një surprizë për ditëlindje shkruan Who. Krej papritur ka ardhur një tortë në të cilën shkruhej “Mbretëresha e muzikës shqiptare”, teksa kolegia Poni e të gjithë të pranishmit i kënduan njëzëri “Shumë urime për ty”! E emocionuar, Artiola tregon se ishte një moment shumë i bukur. “Nuk kishte gjë më të bukur dhe më emocionuese se ta festoja ditëlindjen në mes të një publiku fantastik të shqiptarëve në Udine”.

artiola2.jpgartiola3.jpg

artiola5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027708053588867
array(1) { ["section"]=> string(92) "kengetarja-shqiptare-feston-ditelindjen-koleget-e-surprizojne-ne-mes-te-koncertit-foto-69936" }