Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen, përlot me dedikim prekës për bashkëshortin e ndjerë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:41 27-06-2018 Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen, përlot me dedikim prekës për bashkëshortin e ndjerë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Valbona Mema sot feston ditëlindjen. Në ditën më të veçantë të saj këngëtarja ka bërë një dedikm prekës për bashkëshortin e ndarë nga jeta.

 

Valbona e ka humbur bashkëshortin nga një sëmundje e rëndë vite më parë, ndërsa ajo shpesh e kujton atë me dedikime prekëse.

“Sot data 27 qershor. Lindi fëmija i fundit i familjes Mema. Ajo kur lindi nuk qau por këndoi. Një fëmijëri jo si të gjithë të tjerët sepse prindërit e kësaj vajzës nuk ja plotësonin dot dëshirat sepse ishin shumë fëmijë, e nuk mundeshin. Më pas kjo vajzë po rritej, e bashkë me të rritej edhe ëndrra e saj që një ditë të ishte një këngëtare sepse ajo flinte me këtë ëndërr. Më pas ajo vajzë njihet me një djalë sepse edhe djali ishte rritur me muzikën dhe u dashurua me këtë vajzën, u martuan, lindën dy fëmijë. Por një ditë ai djali u sëmur dhe iku për të mos u kthyer më fizikisht, por përjetësisht jeton në zemrën e kësaj vajze. Ajo vajza quhet Valbona Mema dhe sot unë kam ditëlindjen time. Faleminderit nëna ime që më solle në jetë. Faleminderit Sokol që më dhe emrin nënë. Faleminderit”, shprehet këngëtarja.

uuuu.PNG

12646992_10201233334151083_1488980885315586898_n.jpg

227.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063068866729736
array(1) { ["section"]=> string(103) "kengetarja-shqiptare-feston-ditelindjen-perlot-me-dedikim-prekes-per-bashkeshortin-e-ndjere-foto-125908" }