Këngëtarja shqiptare fjalor shokues, i publikohen SMS-të private (+18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 05-08-2016 Këngëtarja shqiptare fjalor shokues, i publikohen SMS-të private (+18)

Këngëtarja (nëse mund të quhet e tillë) Xhesika Ndoj i drejtohet një komentueseje e cila ka lënë një koment që duket se nuk i ka pëlqyer aspak, me një fjalor shokues.

SMS-të me përmbajtje të rëndë i janë publikuar nga faqja Vipat e Bllokut dhe është vërtet skandaloze ajo çfarë shkruhet në to.

Ndjekësit e IG duhet të përzgjedhin më mirë personat që komentojnë ose i bëjnë “follow” se mund të hasin edhe në të tilla përgjigje nga femra që dashur pa dashur kanë hyrë në tregun e muzikës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071310997009277
array(1) { ["section"]=> string(72) "kengetarja-shqiptare-fjalor-shokues-i-publikohen-sms-te-private-18-48830" }