Këngëtarja shqiptare gjen motrën e humbur, ndan lajmin me të gjithë fansat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:38 13-04-2018 Këngëtarja shqiptare gjen motrën e humbur, ndan lajmin me të gjithë fansat (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme. Fama e së cilës i ka kaluar kufinjtë shqiptarë. Është fjala për Dafia Zeqirin.

Këngëtarja e hitit “Told ya” i ka habitur të gjithë së fundmi me postimin e saj në Instagram.

Dafina ka qenë duke ndjekur Cardi B dhe ka shkëputur një moment nga intervista.

“Cardi B është motra ime e humbur, ju betohem”, shkruan Dafina me shaka, duke lënë të kuptohet se ato dyja ngjajnë shumë.

-640-0-5acf66309e686.png

DafinaZeqiri.jpg

d691f98fafeb1b7cbe8bc035e3915325--hair-style-singer.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.071183919906616
array(1) { ["section"]=> string(85) "kengetarja-shqiptare-gjen-motren-e-humbur-ndan-lajmin-me-te-gjithe-fansat-foto-116722" }