Këngëtarja shqiptare i shpëton mrekullisht sulmit në aeroportin e Stambollit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:31 28-06-2016 Këngëtarja shqiptare i shpëton mrekullisht sulmit në aeroportin e Stambollit

Këngëtarja nga Kosova, Linda halimi, thotë se ka shpëtuar për mrekulli sulmit terrorist në aeroportin e Stambollit pasi ka shtyrë udhëtimin për dy ditë.

Linda Halimi, e cila pas pjesëmarrjes në American Idol, vijon të jetojë në SHBA, thotë se kishte në plan që sot të udhëtonte me aeroplan përmes aeroportit Ataturk të Stambollit drejt amerikës.

“...dhe duhet të isha në aeroportin turk sot, të nisesha për në SHBA. Pandërgjegjshëmrisht e shtyva edhe për dy ditë sepse po e shijoj shumë të qëndruarit këtu. Por a nuk është Zoti i madh? Mund të isha një nga ata 10 persona në aeroport sot”, thotë ajo.

Screlindahalimienshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021707057952881
array(1) { ["section"]=> string(82) "kengetarja-shqiptare-i-shpeton-mrekullisht-sulmit-ne-aeroportin-e-stambollit-44872" }