Këngëtarja shqiptare ironizon situatën politike: Unë jam gati për të lindur, Maqedonia ende nuk ka qeveri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 02-03-2017 Këngëtarja shqiptare ironizon situatën politike: Unë jam gati për të lindur, Maqedonia ende nuk ka qeveri (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdi duket se nuk është aspak e kënaqur me situatën politike në Maqedoni, ku ende nuk ka një kryeministër.

Nëpërmjetë një statusi këngëtarja ironizon shtetin duke e lidhur atë me shtatzëninë e saj duke thënë se është gati për të lindur dhe shteti ende nuk ka një qeveri.

 “Unë jam gati për të lindur dhe Maqedonia ende nuk ka një qeveri”, shkruan këngëtarja në rrjetet sociale. 

tuna2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14146590232849
array(1) { ["section"]=> string(114) "kengetarja-shqiptare-ironizon-situaten-politike-une-jam-gati-per-te-lindur-maqedonia-ende-nuk-ka-qeveri-foto-70491" }