Këngëtarja shqiptare kapet mat, skena ‘hot’ me të dashurin në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:13 31-10-2016 Këngëtarja shqiptare kapet mat, skena ‘hot’ me të dashurin në mes të rrugës (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e njohur në mbarë botën, Rira Ora është kapur 'mat' me të dashurin e saj teksa bëjnë skena ‘hot’ në mes të rrugës.

25-vjeçarja dhe i dashuri i saj Andre Watt janë fotografuar teksa ecin në rrugë ku i dashuri i saj i papërmbajtshëm i prek të pasmet.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj duken mjaft të dashuruar dhe nuk ngurojnë ta shprehin atë edhe në publik.

 rita9.jpg

rita8.jpg

rita77.jpg

 

rita_r1.jpg

rita_r.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042718887329102
array(1) { ["section"]=> string(78) "kengetarja-shqiptare-kapet-mat-skena-hot-me-te-dashurin-ne-mes-te-rruges-57943" }