Këngëtarja shqiptare kthehet pas në kohë, ja si dukej në fëmijëri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:54 24-02-2017 Këngëtarja shqiptare kthehet pas në kohë, ja si dukej në fëmijëri (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti njihet si një ndër artistet më pa komplekse në Showbizin shqiptar.

Shpeshherë këngëtarja publikon foto pa grim apo nga jeta e përditëshme dhe së fundmi ajo ka ndarë me fansat një foto bardhë e zi kur ajo ishte shumë e vogël.

‘Pas në kohë’, shkruan këngëtarja bashkangjitur fotos.

bleona.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020963191986084
array(1) { ["section"]=> string(75) "kengetarja-shqiptare-kthehet-pas-ne-kohe-ja-si-dukej-ne-femijeri-foto-69794" }