Këngëtarja shqiptare mahnit me setin e ri fotografik

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:41 11-09-2016 Këngëtarja shqiptare mahnit me setin e ri fotografik

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi ka realizuar një set fotografik ku shfaqet superseksi.

E veshur me të zeza dhe me flokët bjonde Eni ekspozon format e saj elegante ku bien në sy këmbët e saj të gjata.

Këngëtarja ka realizuar setin e ri fotografik  me fotografin Juxhin Kurti.

Ajo është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “S’po t’gjej mo”, projekt ky që ka mbledhur miliona shikime në youtube.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090911388397217
array(1) { ["section"]=> string(58) "kengetarja-shqiptare-mahnit-me-setin-e-ri-fotografik-52605" }