Këngëtarja shqiptare merr pjesë në koncertin e bamirësisë të Jay Z

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:17 18-10-2017 Këngëtarja shqiptare merr pjesë në koncertin e bamirësisë të Jay Z

Këngëtarja e njohur shqiptare do të marrë pjesë në koncertin e bamirësisë të organizaur nga Jay Z.

Bëhet fjalë për Samanta Karavella, e cila prej disa ditësh ndodhet në New York. Koncerti bamirës në fjalë është organizuar me qëllim mbledhjen e fondeve në ndihmë të të prekurve nga uragani Irma në Barclays Center.

Eventi është organizuar nga kompania e reperit të njohur Jay Z, RocNation dhe Tidal, ku morën pjesë disa prej emrave më të njohur, Luis Fonsi, Daddy Yankee, Jennifer Lopez, Iggy Azalea, Steve Wonder, Chris Brown, DJ Khaled, Remy Ma dhe Fifth Harmony. 

18251381_1335681406523781_8962005822146084864_n.jpg

 

sam_copy.PNG

samanta.PNG

 

sama.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përqafim i ngrohtë me Selena Gomez, kush është modelja shqiptare që takoi këngëtaren e famshme (VIDEO)
Ndahen çifti i njohur i Big Brother 8? Ja prova e fortë që ngre dyshime (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012051105499268
array(1) { ["section"]=> string(72) "kengetarja-shqiptare-merr-pjese-ne-koncertin-e-bamiresise-te-jay-z-96305" }