Këngëtarja shqiptare ndihet "shpirt i lirë", me këmbë nga dritarja pozon për shtatë palë qejfe (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 07-02-2017 Këngëtarja shqiptare ndihet

Këngëtarja Eni Koçi ndihet “shpirt i lirë”.

Me këmbë nga dritarja, shtritë në dysheme dhe e veshur me shumë stil ajo ka pozuar  duke e quajtur “foto dite”. Eni është ndër këngëtaret e reja më të përfolura të showbiz-it shqiptar. 

ENI.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022743940353394
array(1) { ["section"]=> string(102) "kengetarja-shqiptare-ndihet-shpirt-i-lire-me-kembe-nga-dritarja-pozon-per-shtate-pale-qejfe-foto-67986" }