Këngëtarja shqiptare në ‘American Idol’, kërkon suksesin në SHBA

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:31 17-12-2015 Këngëtarja shqiptare në ‘American Idol’, kërkon suksesin në SHBA

Shpesh herë këngëtarët shqiptarë kërkojnë sukses jo vetëm në Shqipëri dhe Kosovë, por edhe në Europë e SHBA. Rasti më i fundit është ai i Linda Halimit, e cila do të marrë pjesë në talent-show’n e njohur “American Idol”.

Halimi ka hyrë në fazën e provës dhe është njohur me përgjigjen e jurisë, por ajo do të bëhet e njohur vetëm më 6 janar, ku edhe të nis transmetimi i show-t në SHBA.

Linda Halimi ka pasur një karrierë të suksesshme në Shqipëri dhe Kosovë, ndërsa është shpallur edhe fituese e ‘Top Fest’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097459077835083
array(1) { ["section"]=> string(67) "kengetarja-shqiptare-ne-american-idol-kerkon-suksesin-ne-shba-28024" }