Këngëtarja shqiptare njofton suksesin e madh: Universal Music është familja e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 14-01-2017 Këngëtarja shqiptare njofton suksesin e madh: Universal Music është familja e re

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia ka njoftuar për zyrtarizimin e kontratës së re me shtëpinë diskografike ndërkombëtare ‘Universal Music’.

“Familje e re. Më uroni fat. Universal Music, është zyrtare tashmë”, shkruan Enca e emocionuar teksa publikon fotot me menaxherët e rinj.

Universal Music është një grup amerikano-francez në fushën e muzikës. Pjesë e tij janë emra të mëdhenj të muzikës botërore si 3 doors down, 50 cent, Lady Gaga, Katy Perry, One Direction, One Republic, Sam Smith, Selena Gomez, U2, Akon, Ariana Grande, Nicki Minaj, Nicole Scherzinger, Eminem, Ellie Goulding, Justin Bieber dhe shumë të tjerë.

Kjo është mundësia e artë për Encën për të prekur majat e suksesit botëror. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022587060928345
array(1) { ["section"]=> string(85) "kengetarja-shqiptare-njofton-suksesin-e-madh-universal-music-eshte-familja-e-re-65524" }