Këngëtarja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës, ekspozon të pasmet e veshur me streçe transparente (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:14 02-02-2017 Këngëtarja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës, ekspozon të pasmet e veshur me streçe transparente (Foto)

Ndoshta e ka bërë me qëllim, ose ndoshta pa dashje, por Rita Ora ka zbuluar më shumë se ç'duhet fundshpinën.

Ora është parë duke u larguar nga studio muzikore në Los Angeles dhe është fotografuar me streçe sportive që ishin pothuajse krejtësisht transparente, duke dhë shfaqje pë paparacët të cilëve nuk i'u ka shpëtuar ky detaj.

Madje, pamja bëhet edhe më e qartë, kur këngëtarja kthehet prapa dhe futet në makinë.

Pak orë më herë, Ora uroi këngëtaren Beyonce për shtatzëninë.

Urimi i Orës vjen pak muaj pasi këngëtarja ishte përfolur dhe ishte detyruar të mohojë thashethemet për një lidhje të mundshme dashurie me bashkëshortin e Beyonce, Jay Z shkruan 'Daily Mail'..

rita_ora2.jpgrita_ora3.jpgrita_ora4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21469902992249
array(1) { ["section"]=> string(108) "kengetarja-shqiptare-nuk-i-le-vend-imagjinates-ekspozon-te-pasmet-e-veshur-me-strece-transparente-foto-67470" }