Këngëtarja shqiptare përfundon në spital, ja çfarë i ka ndodhur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:17 10-10-2019 Këngëtarja shqiptare përfundon në spital, ja çfarë i ka ndodhur

Këngëtarja më e re e skenës shqiptare Krusita është sëmurur dhe ka përfunduar bnë spital.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me një postim në Instastory.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e shtirë në krevatin e një spitali duke marë një serum.

“Edhe më thanë do ftohesh po s’mora vesh”, shkruan ajo duke treguar se fatmirësisht është duke kaluar vetëm një vizorë dhe jo një gjë serioze.

Krusita theu çdo pritshmëri, duke u bërë e njohur vetëm me publikimin e një kënge pjesmarrëse në festivalin ‘Keënga Magjike’.

Këngëtarja Krusita po përflitet në mendia shumë për një lidhje e kompozitorin Kledi Bahiti.

auto_640-0-5d9e18be5503f-272x6001570692457.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093989372253418
array(1) { ["section"]=> string(69) "kengetarja-shqiptare-perfundon-ne-spital-ja-cfare-i-ka-ndodhur-181472" }