Këngëtarja shqiptare pozon nga “Parajsa”, duket mahnitëse (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:44 13-02-2017 Këngëtarja shqiptare pozon nga “Parajsa”, duket mahnitëse (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Poni ka pozuar nga Santorini, ishulli i mrekullueshëm i Greqisë.

E veshur me një fustan të zi, me flokë të lëshuara dhe një trëndafil të kuq në kokë, në një vend me bukuri përrallore, ajo duket mahnitëse.   “Parajsa”, shkruan Poni teksa publikon foton.

poni.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20864081382751
array(1) { ["section"]=> string(65) "kengetarja-shqiptare-pozon-nga-parajsa-duket-mahnitese-foto-68590" }