Këngëtarja shqiptare publikon foton provokuese në rezidencën e Pablo Escobar në Meksikë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 27-01-2021 Këngëtarja shqiptare publikon foton provokuese në rezidencën e Pablo Escobar në Meksikë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella ka publikuar disa foto provokuese nga rezidenca e Pablo Escobarit në Meksikë.

Ndërkohë që në vendin tonë temperaturat janë të ulëta, Samanta po shijon diellin e rërën në Tulum.

Këngëtarja ka linja trupore shumë të bukura dhe është komplimentuar nga komentuesit.

Nuk dihet nëse ajo thjesht po bën një set fotografik, apo për bën xhirime për të sjellë një këngë të re.

samantra_1.png

samanta_2.png

samanta_3.png

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Gjaku i ri i kombit më të vjetër”, djali i Gold AG merr nënshtetësinë shqiptare
»
Article Logic
Execution time: 0.01247501373291
array(1) { ["section"]=> string(94) "kengetarja-shqiptare-publikon-foton-provokuese-ne-rezidencen-e-pablo-escobar-ne-meksike-236606" }