Këngëtarja shqiptare rrëfen humbjen e virgjërisë: Mendova se do ishte i pari dhe i fundit..(Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 22-01-2017 Këngëtarja shqiptare rrëfen humbjen e virgjërisë: Mendova se do ishte i pari dhe i fundit..(Video)

Këngëtarja Ana Kabashi, e cila u bë e njohur në spektaklin e zbulimit të talenteve, ka rrëfyer për Turjan Hyskën momentin kur humbi virgjërinë.

“Mendova se ka për të qenë i pari dhe i fundit. Nëse je me fat mund të të ndodhë, por mund të jetë edhe jo fat i mirë. Çdo femër ka qejf me qen i pari dhe i fundit”, shprehet Ana.

Ajo thotë se nuk ka fjetur kurrë me më shumë se një mashkull që nuk është familjar. “Shumë kohë më përpara, kur nuk kanë qenë kushtet më të mira, kemi fjetur të gjithë në një krevat”, thotë ajo.

Ana ka rrëfyer edhe një sekret në lidhje me meshkujt.

“Përgjithësisht i shikoj meshkujt nga duart. Nuk më duket mashkulli atraktiv kur e ka dorën e keqe. Nuk më pëlqejnë ata që i kanë gishtat e trashë dhe të shkurtër. i shikoj duart e meshkujve për arsye estetike”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026557207107544
array(1) { ["section"]=> string(100) "kengetarja-shqiptare-rrefen-humbjen-e-virgjerise-mendova-se-do-ishte-i-pari-dhe-i-fundit-video-66300" }