Këngëtarja shqiptare, “sfidë” me veten, shihni sa është dobësuar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:40 10-03-2017 Këngëtarja shqiptare, “sfidë” me veten, shihni sa është dobësuar (FOTO)

Këngëtarja e dashur shqiptare nga Maqedonia, Venera Lumani prej kohësh është në një “sfidë” me veten.

Ajo i ka vënë qëllim vetes që të arrijë përmasat e duhura trupore dhe për këtë arsye po kujdeset shumëm për trupin e saj.

Venera ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku tregon dhe belin e saj duke shkruar, “Kjo është perfekte. Isha 82 tani jam këtu…”. Ndërkohë “sfida’ e Venerës vazhdon edhe pse ajo ngjan e mrekullushme dhe tani.

tjt.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.27695107460022
array(1) { ["section"]=> string(71) "kengetarja-shqiptare-sfide-me-veten-shihni-sa-eshte-dobesuar-foto-71458" }