Këngëtarja shqiptare sfidon delfinin, a nuk duket si zhytëse profesioniste?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:52 30-08-2017 Këngëtarja shqiptare sfidon delfinin, a nuk duket si zhytëse profesioniste?

Këngëtarja dhe ish-moderatorja Eneda Tarifa, duket se po vazhdon t'i shijojë pushimet edhe pse temperaturat nuk janë aq të larta sa mëpërpara.

Në një vidotë publikuar së fundmi në Instagram, këngëtarja tregon sesa mirë di të zhytet dhe të mbajë frymën nën ujë.

Dhe pse mama e një vajze, Eneda duket në top formë.

 

 

Washing away all the troubles.... #beautifulalbania?? #lovethesouth #cristalclearwater #keepyoureyesopen

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091490745544434
array(1) { ["section"]=> string(79) "kengetarja-shqiptare-sfidon-delfinin-a-nuk-duket-si-zhytese-profesioniste-90638" }