Këngëtarja shqiptare sjell verën në mes të dimrit, ekspozon linjat e veshur me bikini (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:31 28-01-2017 Këngëtarja shqiptare sjell verën në mes të dimrit, ekspozon linjat e veshur me bikini (Foto)

Këngëtarja shqiptare e njohur në mbarë botën, Bebe Rexha duket se po shijon e qetë sukseset në karrierë.

Pas performancave në koncerte shumë të mëdha Bebe ka vendosur të pushojë dhe të marrë rreze.

Vetë këngëtarja ka publikuar foto ku shihet e veshur me bikini të kuqe që i nxjerrin në pah format tërheqëse teksa shijon diellin në breg të detit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023049116134644
array(1) { ["section"]=> string(95) "kengetarja-shqiptare-sjell-veren-ne-mes-te-dimrit-ekspozon-linjat-e-veshur-me-bikini-foto-66950" }