Këngëtarja shqiptare tregon mesazhin romantik që e zgjon çdo mëngjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:32 05-05-2020 Këngëtarja shqiptare tregon mesazhin romantik që e zgjon çdo mëngjes

Këngëtarja Ana Kabashi u bë e njohur për publikun shqiptar nga 'Albania Got Talent' dhe 'The Voice Of Albania'.

Ajo tashmë numëron disa hite në tregun muzikor.

Ndërkohë e ftuar pasditen e sotme në ‘Ftesë në 5’, ajo zbuloi se po e kalon kohën këtë periudhë karantine, mes dy dashurive të saj më të mëdha, këngës dhe pikturës.

Sakaq, e pyetur se kush është mesazhi më romantik që ka marrë gjatë këtyre ditëve.

‘Mirëmëngjesi dashni’, tha Ana. Por shtoi se ky mesazh mund t’i dërgohet nga babai, mamaja, vëllai, por nuk hodhi poshtë mundësinë e ndonjë personi tjetër.

‘Mirëmëngjesi dashni. Aty mund të jetë edhe babi, halla, mami, vëllai ose dikush tjetër’, tha këngëtarja.

g-4.jpg

auto_16643815464509961546452875.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Loredana nën hetim për mashtrim', gruaja zvicerane: Më ofroi para, por nuk i mora sepse... (E PLOTË)
»
Article Logic
Execution time: 0.011422872543335
array(1) { ["section"]=> string(75) "kengetarja-shqiptare-tregon-mesazhin-romantik-qe-e-zgjon-cdo-mengjes-205288" }