Këngëtarja shqiptare tregon sekretin e bukurisë, por harron një detaj të vogël që i prish punë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:37 06-03-2017 Këngëtarja shqiptare tregon sekretin e bukurisë, por harron një detaj të vogël që i prish punë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare duket se bën shumë rrëmujë kur bëhet fjalë për të patur një pamje sa më të bukur dhe perfekte.

Bukuroshja Bebe Rexha ka postuar një foto në facebook dhe shkruan:“Sot ndihem e bukur”, por ka harruar pa vënë re diçka në këtë foto.

Po, është e vërtetë që Bebe është shumë e bukur, por sfondi pas saj lë paksa për tëdëshiruar. Duket një rrëmujë e vërtetë me mjetet e kozmetikës. Kjo tregon se Bebe ose nuk është shumë e kujdesshme, ose e ka të vështirë të vendosë, për ato çka do të përdorë për bukurinë e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020449876785278
array(1) { ["section"]=> string(104) "kengetarja-shqiptare-tregon-sekretin-e-bukurise-por-harron-nje-detaj-te-vogel-qe-i-prish-pune-foto-70889" }