Këngëtarja shqiptare veshi fustanin e së bijës dhe doli "live” para të gjithëve, si ju duket?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:56 02-05-2017 Këngëtarja shqiptare veshi fustanin e së bijës dhe doli

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj ndonëse prej vitesh është bërë nënë, ngjan tepër elegante. Për të vitet janë veç 'numra' që ikin pa u ndjerë.

Albërie, është pjesë e jurisë së “Your Face Sounds Familiar”, dhe mbrëmjen e djeshme ka veshur fustanin e së bijës Anxhelina dhe ka dalë “live” para të gjithëve.

Si gjithmonë komplimentet kanë qenë të shumta dhe ajo dukej për mrekulli. 

Look what I found ?Your dress @anxhelina you wore it couple years ago! Should I wear it at @yfsfalbaniaofficial ?

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024760007858276
array(1) { ["section"]=> string(95) "kengetarja-shqiptare-veshi-fustanin-e-se-bijes-dhe-doli-live-para-te-gjitheve-si-ju-duket-77138" }