Këngëtarja shton në peshë, Vesa Luma shkruan: Edhe 200 kile i mban mirë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:58 08-08-2017 Këngëtarja shton në peshë, Vesa Luma shkruan: Edhe 200 kile i mban mirë

Rihanna është vënë në qendër të medieve e opinionit publik për kilogramët e saj.

Këngëtarja ka shtuar disi në peshë duke bërë që të gjithë të flasin për një shtatzani të mundshme.

Sakaq, këngëtarja jonë Vesa Luma, nuk ngurron të thotë çfarë mendon për kilet e Ririt. Dhe...sipas Besës, Rihana edhe 200 kilogram i mban mirë.

 

vesaaa1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020508050918579
array(1) { ["section"]=> string(75) "kengetarja-shton-ne-peshe-vesa-luma-shkruan-edhe-200-kile-i-mban-mire-88545" }