Këngëtarja Silva Gunbardhi në ankth, shtrohet në spital

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:35 29-01-2017 Këngëtarja Silva Gunbardhi në ankth, shtrohet në spital

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, dhe jo vetëm, Silva Gunbardhi do t’i nënshtrohet një operacioni në sy ditën e nesërme.

Duket se ndërhyrja do të jetë delikate çka ka shkaktuar që këngëtarja e hitit “Të ka lali shpirt”, të përfshihet nga ankthi.

Silva i kërkon fansave të luten për të. Newsbomb.al uron që operacioni të shkojë me sukses dhe shërim të shpejtë.

asdfqw45t54ydefthfgjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019689083099365
array(1) { ["section"]=> string(60) "kengetarja-silva-gunbardhi-ne-ankth-shtrohet-ne-spital-67053" }