Këngëtarja “tironce” pozon në selfie me kryebashkiakun që në mëngjes, Veliaj shkruan: Ajo është kryegoca e Tiranës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:26 19-10-2020 Këngëtarja “tironce” pozon në selfie me kryebashkiakun që në mëngjes, Veliaj shkruan: Ajo është kryegoca e Tiranës Erion Veliaj dhe Artjola Toska

Ai thotë se ajo është kryegoca e Tiranës. Eshtë fjala për kryebashkiakun Erion Veliaj që mëngjesin e sotëm ka zgjedhur të takojë Artjola Toskën, këngëtaren tironase shumë të dashur në kryeqytet, e që sipas Veliajt, është goca kryesore në Tiranë.

Artjola dhe Veliaj kanë pozuar në një selfie të kryebashkiakut, që shkruan se në fundvit do të ketë një surprizë nga bashkia e Tiranës se bashku me këngëtaren.

Edhe pse janë ashpërsuar masat anti-covid, nuk bëhet e ditur nëse ka të bëjë me ndonjë koncert apo aktivitet tjetër.

Kryebashkiaku Veliaj ka intesifikuar takimet me personalitete të këngës gjatë javëve të fundit. Pas daljes së Eli Farës dhe Kastro Zizos në krah të kryebashkiakut, tani është radha e një këngëtareje tironse.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO/ Presidenti Meta në Durrës, e frymëzon bregdeti për të ardhmen europiane të Shqipërisë
»
Article Logic
Execution time: 0.010622024536133
array(1) { ["section"]=> string(117) "kengetarja-tironce-pozon-ne-selfie-me-kryebashkiakun-qe-ne-mengjes-veliaj-shkruan-ajo-eshte-kryegoca-e-tiranes-224284" }