‘Keni gjithë verën që merreni me mua’, Jonida Maliqi flet për lidhjen me Romeon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:07 20-10-2019 ‘Keni gjithë verën që merreni me mua’, Jonida Maliqi flet për lidhjen me Romeon

Prej kohësh Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë një ndër çiftet më të përfolur në media.

Ndonëse më herët dyshja nuk e kanë konfirmuar lidhjen, së fundmi duket se nuk po fshihen më.

Ishte Romeo i pari i cili deklaroi se është shumë i lumtur për lidhjen, edhe pse pa përmendur emra. Ndërsa së fundmi ka qenë radha e Jonidës për t’i shprehur hapur ndjenjat.

Në një intervistë për ‘Prive’, kur u pyet për lidhjen, Jonida u shpreh: ‘Tani kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton’.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073690414428711
array(1) { ["section"]=> string(83) "keni-gjithe-veren-qe-merreni-me-mua-jonida-maliqi-flet-per-lidhjen-me-romeon-182797" }