Keni plane për pushime? Lajme të mira nga moti

Publikuar tek: aktualitet, më 07:24 17-07-2019 Keni plane për pushime? Lajme të mira nga moti

Lajme të mira vinë nga moti. Instituti i Gjeoshekncave ka parashikuar se ditën e sotme nuk priten reshje.

Parashikimi:

Sot nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 28 °C

në vendet e ulëta: 17 / 31 °C

në vendet malore: 12 / 20 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë mesatare dhe e fortë gjatë ditës së sotme veçanërisht në qarqet veriore dhe gjatë ditës së nesërme edhe në qarqet bregdetare dhe jugore

auto_m21563312698.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071609020233154
array(1) { ["section"]=> string(52) "keni-plane-per-pushime-lajme-te-mira-nga-moti-172445" }