Keni plane për të dielën? Mësoni si do të jetë moti sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:33 08-12-2019 Keni plane për të dielën? Mësoni si do të jetë moti sot

Vijon moti i paqendrueshëm në të gjithë vendin.

Edhe gjatë ditës së sotme priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C
në vendet e ulëta: 8 / 15 °C
në vendet malore: 3 / 10 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

78419985_1526927054127802_4756588821900951552_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029995918273926
array(1) { ["section"]=> string(61) "keni-plane-per-te-dielen-mesoni-si-do-te-jete-moti-sot-188743" }